Kampaania | LukuExpert

Alati on õige aeg asjad korda teha.

Aega on, VÕTA VÄLJAKUTSE VASTU – tee asjad ise korda
... või lase seda teha eksperdil. See on ainult kättevõtmise asi
...
Kõik mida saab kinni panna, peab ka mugavalt lahti käima, sujuvalt sulguma, tuulega paigal püsima ning olema läbinähtav, et teaksid, kes on teisel pool ust.  Avasta enda jaoks nutilukud, uksestopperid, sulgurid ja muud lahendused läbipääsudele.
...
Osta mugavalt e-poest või küsi eksperdilt 
...

 

Glue – skandinaavia disain ja kvaliteet

Mugav, turvaline, mobiilne – sinu uus nutilukk on justkui tulevikufilmist! Sa ei vaja enam võtmeid, et oma koju sisse pääseda. Ukse lukustust saad sa juhtida nutitelefoni, RFID- või kiipkaardiga ning koodiga. 

Ukse taha jäänud lapse või sõbra saad sa isegi teisest maailma otsast tuppa sisse lasta. Glue lukk on üks uusimaid ja mugavamaid nutilukke Eesti turul!

...

Aitab uste paugutamisest – lahendus on lihtne

Väike tilk õli ja uks ei kiuksu, aga pauguga läheb kinni endiselt. Lihtsalt paigaldatav ukse soft-sulgur on üks mugavaimaid lahendusi. 

Aga kiireim lahendus avatud uste päevade tarvis on uksetõkis. Neid on erineva tegumoe ja võimalustega - vali oma ustele sobivaimad.

...

...

Ole ootamatuks koputuseks valmis – uksesilm on kuningas

Klassikalist uksesilma teavad kõik aga käsi püsti kes on kokku puutunud suure ekraaniga digitaalse ukse- ja väravasilmaga. Uksesilm on tore vidin – klassikaline või koos fonosüsteemiga.  

Ukse taga oleva isiku tuvastamine ekraanilt on lihtne nii lastele kui prillikandjatele. 
...
... 

Mida kõike veel

Kui sul on ideid puudu, mida kõike saaks veel kinni panna, siis siit leiad kõikvõimalikke lisamõtteid.

Eramajad

Nutilukud

Nutilukuga on elu lihtsam! Ukse saab avada kodu lähedalt ja kaugelt – kiibi, koodi või nutitelefoniga.

Koduvalve

Targa kodu alarmsüsteem lubab valvestada ja valvet maha võtta ning jälgida kodus toimuvat läbi nutitelefoni igal ajal!

Seifid

Seifi ostmine koju või kontorisse on tark investeering! Seifis saad kergelt hoiustada:

  • Passid ja dokumendid
  • Andmekandjad (CD-d, mälupulgad, kõvakettad)
  • Tagavara (auto)võtmed
  • Sularaha
  • Ehted ja kallimad esemed

Valvekaamerad

Võimalus omada ülevaadet igal ajal, mis su kodus parasjagu toimub. EZVIZ valvekaameraid on lihtne paigaldada ning veel kergem kasutada! Puudub vajadus kallite ja suurte süsteemide loomiseks, vaja on ainult Wi-Fi ühendust ja vooluvõrku!

Kortermajad

Fonolukud

Fonosüsteemi abil on külaliste ja hoone kasutajate ligipääs hoonele lihtne ning mugav, võimaldades avamist nii distantsilt kui ukselt. Meie juures leiad nii audio- kui videofonosüsteeme.

Kaardilugejad ja koodlukud

Kaardilugeja on sobilik nii kortermajadele kui ka büroopindadele. Kaardiluku abil on hoone kasutajate ja külaliste ligipääs hoonele lihtne ning mugav, võimaldades avamist distantsvõtmega.

Elektriautode laadimine

Tark hoone koosneb nutikast läbipääsust, elektriliselt juhitud ventilatsioonist ja küttest ning lähiaastatel ka elektriautode laadimisvõimalustest. Oleme selles suunas liikumas ning peatselt oleme valmis ka pakkuma vastavaid lahendusi!

Bürood ja äripinnad

Läbipääsusüsteemid

Läbipääsusüsteemid on uste automaatikalahendused, mis võimaldavad hallata ja jälgida ligipääsude kasutust. Meie tootevalikus leiad fonolukud, koodlukud, kaardilugejad ja väravate distantsjuhtimisseadmed.

Uksesulgurid ja ukseautomaatika

Uksesulgurite ja ukseautomaatika jae- ja hulgimüük, paigaldus, hooldus ja remont. 

Valvekaamerad

Valvekaamera on hea võimalus omada ülevaadet, mis Sinu hallatavates ruumides toimub. Ideaalne lahendus näiteks

  • poes
  • hotellis
  • väikekontoris
  • tootmises
  • restoranis

 

EZVIZ valvekaamerate puhul puudub vajadus kallite ja suurte süsteemide loomiseks, vaja on ainult Wi-Fi ühendust ja vooluvõrku!

Võtmekapid

Traka21 on elektrooniline võtmete haldussüsteem, mis volitab, turvab ja jälgib kõiki teie võtmeid.

 

Võtmete kasutus on kergelt hallatav ning kasutusajalugu võimalik igal ajal kontrollida. Sobib väikestele ja keskmistele ettevõtetele, kellel on mitmeid võtmeid üldkasutuses ning vajaksid suuremat kontrolli võtmekasutuse üle.

Väravahingest aknariivini

Pakume kõike, mida on vaja ukse-, värava-, akna- või garaaži külge. Meie lahendused hõlmavad kõiki vajadusi, mis seonduvad avamise, sulgemise ja turvamisega.

 

Kui vaja, leiad meie juurest ka lükanduste lahendusi või hoopiski antiikse välimusega tooteid. Mida iganes hing ihkab, LukuExpertis saad alati abi!

 

 

Hinged ja riivid

 

Antiiktooted

 

Lingid

 

Tarvikud

 

Garaažiuste tooted

 

Lükanduste lahendused

 

76_1_tk1.png 77_1_Sterling_Logo_Black__Yellow_2016.png 78_1_tk3.png 79_1_tk_4_1.png 80_1_tk5.png 89_1_amig-logo.png 90_1_192d1a142b7856cdfb0313e6e233a7a8e614b2c2.png 91_1_Besam_Assa_Abloy-logo-AD19ADA843-seeklogo.com.png 92_1_ILOQ_1_logo.PNG 93_1_dorma-logo.png