Lukkude parandus | LukuExpert

Lukkude parandus

 

Luku remont ja lukuabi

 

Kui lukk on katki või võtmed kadunud, on õnnetus kindlasti suur.

 

Lukkude purunemise peamised põhjused on halb paigaldus, vale kasutus, ebapiisav hooldus, ebakvaliteetselt valmistatud lisavõtmed või siis vale luku kasutamine vales kohas.

 

Kui Sul on probleeme katkise lukuga, saame kindlasti aidata. Kõik lukud, mida saab ja „tasub“ ära parandada, teeme korda.

 

Meie lukuekspert võib tulla ise kohale probleemi lahendama, aga luku võib ka omal käel maha võtta ning see tehakse sel juhul korda meie kauplustes.

 

Milleks lukkude parandus?

Kõik lukud, mida kasutatakse, vajavad hooldust. Tihti unustatakse ka lukusüdamikud regulaarselt õlitamata. Hooldamatus aga põhjustab luku enneaegse purunemise.

 

Kui oled võtmed kaotanud või on lukk lihtsalt katki läinud, soovitame Sul kõigepealt probleemne lukk maha võtta ja pöörduda sellega meie spetsialistide poole.

 

ESINDUSTE KONTAKTID SIIT >>>

 

Meilt saad tasuta nõu, milline on parim lahendus antud olukorras. Mõnikord saab ka kalli luku töökorda mõne lihtsa detaili asendamise või parandamisega.

 

Kuna ka remont maksab raha, on tihti odavam katkise luku asemele uus osta. Seda aga saame konkreetselt öelda alles siis, kui oleme hinnanud Sinu olemasoleva luku seisukorda.

 

NB! Autoluku järgi võtme valmistamiseks on vajalik vastav lukk ise maha võtta (ideaalne, kui saab kaasa tuua nii süüte- kui ukseluku). Ukseluku järgi saab küll võtme kiiremini valmistada, aga enamusel automarkidest on süütelukkudes kasutatud rohkem muuke kui ukselukkudes.