Meie inimesed | LukuExpert

Meie inimesed

Tallinna Tartu mnt kauplus

Helari Pluss

Klienditeenindaja +372 6 410 610 +372 53 074 732 helari@lukuexpert.ee

Varpo Verev

Klienditeenindaja +372 6 410 610 +372 53 074 732 varpo@lukuexpert.ee

Pärnu kauplus

Simo Allik

Klienditeenindaja +372 44 78 601 +372 53 044 005 simo@lukuexpert.ee

Rein Pahk

Klienditeenindaja +372 44 78 601 +372 53 044 005 rein@lukuexpert.ee

Gerd Grigorius

Müügikonsultant-Paigaldaja +372 44 78 601 +372 53 044 005 gerd@lukuexpert.ee

Viljandi kauplus

Timmo Tölp

Klienditeenindaja +372 43 51 155 +372 53 333 050 timmo@lukuexpert.ee

Marek Aardevälja

Müügikonsultant-Paigaldaja +372 43 51 155 +372 53 333 050 marek@lukuexpert.ee

Tartu kauplus

Kalmer Liivak

Klienditeenindaja +372 53 073 051 kalmer@lukuexpert.ee

Juho Ikkonen

Müügikonsultant-Paigaldaja +372 53 073 051 juho@lukuexpert.ee

Hulgimüügiosakond

Janek Leppik

Hulgimüügi juht +372 6 410 610 +372 50 91 277 janek@lukuexpert.ee

Taisto Kauponen

Müügiesindaja +372 6 410 610 +372 50 18 336 taisto@lukuexpert.ee

Paigaldusosakond

Kaspar Sõelsep

Paigaldusjuht +372 6 410 610 +372 52 51 717 kaspar@lukuexpert.ee

Reijo Pekki

Paigaldaja +372 6 410 610 reijo@lukuexpert.ee

Mihkel Rikas

Paigaldaja +372 6 410 610 mihkel@lukuexpert.ee

Uno Rull

Paigaldaja +372 6 410 610 uno@lukuexpert.ee

Projekti osakond

Urmas Virkus

Lõuna-Eesti piirkonna projektimüügi juht +372 43 51 155 +372 50 72 825 urmas@lukuexpert.ee

Mart Põldma

Projektimüügi kliendihaldur +372 6 410 610 +372 55 524 941 mart.poldma@lukuexpert.ee

Tarmo Laan

Lõuna-Eesti piirkonna paigaldaja +372 43 51 155 +372 58 999 595 tarmo@lukuexpert.ee

Ostuosakond ja ladu

Raigo Urviste

Tehniline juht +372 6 410 610 raigo@lukuexpert.ee

Ilmar Koolmeister

Laojuhataja +372 6 410 610 ilmar@lukuexpert.ee

Steven Innos

Laoekspediitor +372 6 410 610 steven@lukuexpert.ee

Siret Vaarik

Laoekspediitor-assistent +372 6 410 610 siret@lukuexpert.ee

Büroo

Maarja Otstavel

Bürooassistent +372 6 410 610 maarja@lukuexpert.ee

Julia Zatvornitskaja

Müügi- ja ostuassistent +372 6 410 610 julia@lukuexpert.ee

Kristofer Rennel

Turundusassistent +372 6 410 610 +372 59 082 893 kristofer@lukuexpert.ee

Juhtkond

Tatjana Sabadyshina

Pearaamatupidaja +372 6 410 610 tatjana@lukuexpert.ee

Riho Ever

Juhatuse liige / Jaemüügijuht +372 6 410 610 +372 51 83 800 riho@lukuexpert.ee

Nõukogu

Jaak Kütt

Nõukogu liige +372 6 410 610 info@lukuexpert.ee

Veikko Maripuu

Nõukogu liige +372 6 410 610 info@lukuexpert.ee

Kaido Sõmer

Nõukogu liige +372 6 410 610 info@lukuexpert.ee