Campaign | LukuExpert

LukukExpert, more than just locks

Not long ago the touchscreen mobile phones could only be seen in science fiction films. Today they are in everyone's pockets. The same thing has happened with locks. Modern solutions have entered our everyday life and are one of the components of products and services. Access and security systems have become a big part of the whole living environment that LukuExpert offers.

Eramajad

Nutilukud

Nutilukuga on elu lihtsam! Ukse saab avada kodu lähedalt ja kaugelt – kiibi, koodi või nutitelefoniga.

Koduvalve

Targa kodu alarmsüsteem lubab valvestada ja valvet maha võtta ning jälgida kodus toimuvat läbi nutitelefoni igal ajal!

Seifid

Seifi ostmine koju või kontorisse on tark investeering! Seifis saad kergelt hoiustada:

  • Passid ja dokumendid
  • Andmekandjad (CD-d, mälupulgad, kõvakettad)
  • Tagavara (auto)võtmed
  • Sularaha
  • Ehted ja kallimad esemed

Valvekaamerad

Võimalus omada ülevaadet igal ajal, mis su kodus parasjagu toimub. EZVIZ valvekaameraid on lihtne paigaldada ning veel kergem kasutada! Puudub vajadus kallite ja suurte süsteemide loomiseks, vaja on ainult Wi-Fi ühendust ja vooluvõrku!

Kortermajad

Fonolukud

Fonosüsteemi abil on külaliste ja hoone kasutajate ligipääs hoonele lihtne ning mugav, võimaldades avamist nii distantsilt kui ukselt. Meie juures leiad nii audio- kui videofonosüsteeme.

Kaardilugejad ja koodlukud

Kaardilugeja on sobilik nii kortermajadele kui ka büroopindadele. Kaardiluku abil on hoone kasutajate ja külaliste ligipääs hoonele lihtne ning mugav, võimaldades avamist distantsvõtmega.

Elektriautode laadimine

Tark hoone koosneb nutikast läbipääsust, elektriliselt juhitud ventilatsioonist ja küttest ning lähiaastatel ka elektriautode laadimisvõimalustest. Oleme selles suunas liikumas ning peatselt oleme valmis ka pakkuma vastavaid lahendusi!

Bürood ja äripinnad

Läbipääsusüsteemid

Läbipääsusüsteemid on uste automaatikalahendused, mis võimaldavad hallata ja jälgida ligipääsude kasutust. Meie tootevalikus leiad fonolukud, koodlukud, kaardilugejad ja väravate distantsjuhtimisseadmed.

Uksesulgurid ja ukseautomaatika

Uksesulgurite ja ukseautomaatika jae- ja hulgimüük, paigaldus, hooldus ja remont. 

Valvekaamerad

Võimalus omada ülevaadet poes, hotellis, väikekontoris, tootmises või söögikohas, mis su ruumides hetkel toimub. EZVIZ valvekaamerate puhul puudub vajadus kallite ja suurte süsteemide loomiseks, vaja on ainult Wi-Fi ühendust ja vooluvõrku!

Võtmekapid

Elektrooniline võtmete haldussüsteem volitab, turvab ja jälgib kõiki teie võtmeid.

 

Võtmete kasutus on kergelt hallatav ning kasutusajalugu võimalik igal ajal kontrollida. Sobib väikestele ja keskmistele ettevõtetele, kellel on mitmeid võtmeid üldkasutuses ning vajaksid suuremat kontrolli võtmekasutuse üle.

Väravahingest aknariivini

Pakume kõike, mida on vaja ukse-, värava-, akna- või garaaži külge. Meie lahendused hõlmavad kõiki vajadusi, mis seonduvad avamise, sulgemise ja turvamisega.

 

Kui vaja, leiad meie juurest ka lükanduste lahendusi või hoopiski antiikse välimusega tooteid. Mida iganes hing ihkab, LukuExpertis saad alati abi!

 

 

Hinged ja riivid

 

Antiiktooted

 

Lingid

 

Tarvikud

 

Garaažiuste tooted

 

Lükanduste lahendused

 

Services

Services

Head Solutions Group OÜ

Priisle tee 10 #6, 13914 Tallinn Tel.: +372 641 0610 Registry code: 10407435 KMKR: EE100054150 info@lukuexpert.ee
*}
76_2_tk1.png 77_2_Sterling_Logo_Black__Yellow_2016.png 78_2_yale.jpg 79_2_tk_4_1.png 80_2_tk5.png 89_2_amig-logo.png 90_2_192d1a142b7856cdfb0313e6e233a7a8e614b2c2.png 91_2_Besam_Assa_Abloy-logo-AD19ADA843-seeklogo.com.png 92_2_ILOQ_1_logo.PNG 93_2_dorma-logo.png