Blogi | LukuExpert
07.04.2022

Kui palju maksab ukselukk?

Autor: Riho Ever
Maailma ajalugu tunneb kahte olulist küsimust. 
 
 Esimene: Kui palju maksab punane auto?” 
 Ja teine: Kui palju maksab ukelukk?”
 
Rasked küsimused mõlemad, ent püüame vastata. Vähemalt teisele, sest erinevalt punase auto hinnastamisest on ukselukule hinnasildi määramine palju lihtsam. 
 
Lukk on lukk? No kuulge! 
 
Lukke on maailmas sama palju kui punaseid autosid. Hinnadki kõiguvad äärmusest äärmusesse.
 
Esmapilgul võib kõik lihtne tunduda: kui lukk on ees ja uks kinni, siis on hästi! Mõnikord ongi, eriti muidugi siis, kui ukse taga mitte midagi ei ole. Ei väärisesemeid ega tehnikat. Ei midagi sellist, mis varastele huvi võiks pakkuda. 
 
Taolisi uksi on aga vähe. Enamikul juhtudest on uste taga asjad, mida me võõraste pilkude ja käte eest kaitsta tahame. 
 
Kui palju maksab sinu turvalisus?
 
Lukkude hindamisel tuleks tegelikult lähtuda lihtsatest küsimustest:
 
Kui palju olen ma enda ja oma pere turvalisuse eest valmis maksma? 
 
Kui kalliks hindan esemeid, mille aastate jooksul kokku olen ostnud? 
 
Millise hinnasildi panen oma lähedaste julgeolekule? 
 
Mis on tähtsam  kas kaitstud kodu või natuke mugavam auto või peenem nutitelefon?
 
Võib-olla on need suunavad küsimused, aga aitavad tegelikult valikut palju lihtsamaks muuta. Ning küsimusest kui palju maksab lukk?” saab kui palju ma olen valmis luku eest maksma?”. 
 
Nutilukk võib kallis tunduda, aga see on ainult tunne
 
Linna peal räägitavat, et Eestis on nutilukud kolm korda kallimad kui Hiinas, kust neid pea poolmuidu saavat tellida. Võib-olla saabki. Häda selles, et nutilukku ei tee turvaliseks mitte üksnes lukk ise, vaid mitmed lisakomponendid, millega koos see töötab  lukurauad, lingid ja nii edasi. 
 
Ka meilt võib ja saab osta pelgalt lingikomplekte (ehk seda odavat” kraami, mida Hiinast tellitakse), kuid meie nimi poleks LukuExpert, kui me ekspertsoovitust ei annaks. 
 
Ja see on lihtne: osta terve lukukomplekt, tänad ennast mitu aastakümmet jutti. Ja tee kindlaks, kas lukk ka välitingimustesse sobib  LukuExperdi veebipoes on seda väga lihtne vaadata. 
 
Abloy ja ASSA lukud on kallid
 
Kui on tahad osta head ja odavat asja, tuleb osta kaks asja  hea ja odav. 
 
LukuExpert on turvatunde liider Eestis ning lähtume sellest ka oma toodete valikul. Abloy ja ASSA on kallimad kui soodsad alternatiivid (mis on meil samuti müügil), kuid see on nii kindla põhjusega: soodne lukk tagab turvalisuse paariks aastaks, kvaliteetne terveks eluks. 
 
Parim tõestus sellele väitele on ajaloo legendaarseim lukukorpus Assa 510-50 EI60 Evolution Connect, mis kaitseb kodusid ja kontoreid veel saja aasta pärastki!
 
Räägi asjatundjaga! 
 
Bauhof ja teised megapoed on vahvad kohad, kui sa tead, mida tahad. Lukk ei ole nael või kruvikeeraja, mille valiku suudab enam-vähem igaüks ise ära teha. LukuExperdi kauplustest saad nõuandeid, milleks kaubanduskeskuses kellelgi aega pole. Oled sa proovinud megapoodides kaubatundja jutule pääseda? Nojust!
 
Kui eelistad osta lukku veebis, vastab kõikidele su küsimustele meie e-poe konsultant Timmo! Ja kui peaks juhtuma, et vormistad ostu toodetest, mis omavahel ei sobi, võtab Timmo sinuga ühendust.
 
Igal juhul oled sa LukuExperdi jaoks esmalt sõber ja alles siis klient  kuidagi muud moodi on head ja korralikku nutilukku võimatu valida. 

Kommentaarid

Nimi
E-post
Kommentaar

Head Solutions Group OÜ

Priisle tee 10 #6, 13914 Tallinn Tel.: +372 641 0610 Registrikood: 10407435 KMKR: EE100054150 info@lukuexpert.ee
*}
76_1_tk1.png 77_1_Sterling_Logo_Black__Yellow_2016.png 78_1_yale.jpg 79_1_tk_4_1.png 80_1_tk5.png 89_1_amig-logo.png 90_1_192d1a142b7856cdfb0313e6e233a7a8e614b2c2.png 91_1_Besam_Assa_Abloy-logo-AD19ADA843-seeklogo.com.png 92_1_ILOQ_1_logo.PNG 93_1_dorma-logo.png