Blogi | LukuExpert
24.03.2022

Puutevabad ja iseavanevad läbipääsud

Autor: Mihkel Raud
Vanasti hoiatati lapsi, et kui nad külma ilmaga keele vastu liiklusmärgi posti või mõnda muud metallpinda suruvad, võib see kurvalt lõppeda. COVIDi ajal tekkis meie ellu uus oht – ukselinki puudutades võib viiruse saada ja haigeks jääda. 
 
Õnneks on mõlemale probleemile lahendus. 
 
Nii lapsed kui läbipääsusüsteemid on muutunud targaks  jõnglased oskavad keele kenasti suus hoida ning moodsad lukud panevad uksi ise avanema, ilma et keegi linki peaks puudutama. 
 
Iga uks võib end ise avada
 
Enamasti kasutatakse iseavanevaid ja -sulguvaid läbipääsusüsteeme ärihoonetes. Me kõik peame iseenesest mõistetavaks, et panga või muu büroohoone klaasuksed nõiaväel avanevad
 
Mida aga paljud inimesed teada ei pruugi, on see, et ka kortermaja uksed saab automaatselt avanema ja sulguma panna. 
 
Kus iganes su elu- või äripind ka ei asu, siseneda saab neisse ust käega katsumata.
 
100% puutevaba läbipääs
 
LukuExpert pakub laias valikus lahendusi, mis võimaldavad uksi mobiiltelefoniga avada  näitad uksele telefoni ning see läheb automaatselt lahti. Kui külaline fononuppu ei karda, saab ukse avada ka otse uksetelefonist  selliselgi juhul avaneb uks automaatselt.
 
Ühildub olemasoleva fonosüsteemiga
 
Kirjedatud süsteem ühildub enamuse Eestis paigaldatud fonosüsteemidega ja uut ei ole vaja moodsa lahenduse paigaldamiseks kasutusele võtta. Lahendus sobib ideaalselt nii suurtele kui väikestele korterelamutele ja büroohoonetele.
 
Liikumisandur ja näotuvastus
 
Lisaks telefonist juhitavatele iseavanevatele ustele on levinud liikumisanduriga avanevad uksed. 
 
Eriti põnevaks läheb asi aga näotuvastuse abil toimivate läbipääsusüsteemidega. Ka need pole juba ammu pelgalt ulmefilmide veidrused ja mistahes kortermaja uks on LukuExperdi abiga võimalik avanema panna vaid neile, kelle näo uks ära tunneb”. Ehk umbes nagu kaasaegsete nutitelefonidega  vaatad peale ja voilà!
 
Meie tootevalikust leiab nii audio-, video- kui ka näotuvastusega fonosüsteeme. Tõsi mis tõsi  uksed on suutelised isegi su hääle ära tundma ning su korralduse peale avanema. LukuExpert töötab valdkonna juhtivate kaubamärkidega Farfisa, Urmet, HikVision, Vizit ja Anviz.
 
Läbipääsusüsteeme pole vaja välja osta
 
LukuExperdi täisteenusrendi paketiga ei pea süsteeme välja ostma. Paketi fikseeritud rendimakses sisalduvad nii paigaldus, tooted kui ka hooldused. 
 
LukuExpert aitab kaasaegsete läbipääsusüsteemide ja -tarvikutega, mis tagavad rahulikuma ja turvalisema elurütmi. Võta meiega ühendust, hindame su elu- või ärimaja vajadused üle, ning paneme uksed mõistliku kuutasu eest ise avanema ja sulguma. 

Kommentaarid

Nimi
E-post
Kommentaar

LukuExpert OÜ

Tartu mnt. 74, 10144 Tallinn Tel.: +372 641 0610 Registrikood: 10407435 KMKR: EE100054150 epood@lukuexpert.ee
*}
76_1_tk1.png 77_1_Sterling_Logo_Black__Yellow_2016.png 78_1_yale.jpg 79_1_tk_4_1.png 80_1_tk5.png 89_1_amig-logo.png 90_1_192d1a142b7856cdfb0313e6e233a7a8e614b2c2.png 91_1_Besam_Assa_Abloy-logo-AD19ADA843-seeklogo.com.png 92_1_ILOQ_1_logo.PNG 93_1_dorma-logo.png