Blogi | LukuExpert
10.02.2022

Teisest dimensioonist läbipääsulahendused (ka vanematele) ärihoonetele

Autor: Riho Ever
Kaasaegse äri eesmärgid on viimasel ajal kõvasti muutunud. 
 
Kui veel hiljuti võistlesid ettevõtted selle nimel, kes suudab inimkonnale uue vajaduse välja mõelda (ning seda siis rahuldama asuda), siis nüüd oleme jõudnud võimatuna tunduvate lahenduste väljamõtlemise ajastusse. 
 

Mõista-mõista: mis see on?

 
Mis asi on võimatuna tunduv lahendus? Mis on see peaegu ulmeline, ent samas möödapääsmatu asi, mille loomisest iga moodne ettevõtja unistab?
 
Eks see sõltu tegevusvaldkonnast. Kes mõtiskleb sularahavabast pangast, kes hotellitubadest, mis ennast ise koristavad, kes tahab luua ratasteta autot.
 
Üks on aga kindel: 
 
head ideed saavad sündida vaid keskkonnas, mis neid ideid tekitada aitab.
 
Ja siin tuleb mängu lahendus, mida meie ehk Lukuexpert pakume. Kõlab see nagu mõistatus: 
 
Mõista-mõista, mis see on: kõigile avatud koht, ometi raskesti sissepääsetav?
 
Õige vastus: see on 21. sajandi ärihoone - klientidele avatud ja lihtne kasutada, kuid samas üliturvaline. 
 

Moodne ärikeskkond on nagu ülikond - see peab sulle ideaalselt sobima!

 
Kaks hoonet pole kunagi ühesugused, ärihooned seda vähem. Kõik sõltub sinu tegevusvaldkonnast ja inimestest, kellega koos oma visiooni ellu viid. Pankadest hotellideni, vanglatest ladude ja kasvuhooneteni – iga ehitis seisab silmitsi ainulaadsete väljakutsetega. 
 
Kuidas nende väljakutsetega hakkama saada?
 
Üks võimalus on käed üles tõsta ja keskmise ning keskpärase lahendusega leppida. 
 
Teine võimlaus on luua töökeskkond, mis vastab sajaprotsendiliselt sinu äri omapäradele. 
 
LukuExpert on Eesti kõige pikema kogemusega tiim, mis läheneb töökeskkonnale nagu rätsep ülikonnale - iga detail on sinu ja sinu äri nägu.  
 

Juhtmevabadus on palju enamat kui natuke vähem juhtmeid

 
LukuExpert pakub laia valikut läbipääsulahendusi, mida saab paigaldada tülika juhtmestikuta. Näiteks on ASSA ABLOY valikus ohtralt juhtmevabu läbipääsulahendusi, mille paigaldamisel on just Lukuexperdil kõige rohkem kogemusi. 
 
Moodsad ärihooned ei pääse elektroonilise läbipääsukontrollita. See kindlustab ruumid ning aitab inimestel ohutult ja tõhusalt hoones liikuda. Meie juhtmeta läbipääsulahendused võivad täiendada olemasolevat infrastruktuuri või luua täiesti uue läbipääsusüsteemi - pole vahet, kas tegu on uue või renoveeritava hoonega.
 
Meie valikus on nii programmeeritav võtmepõhine elektrooniline läbipääsukontroll, nutitelefoni salvestatud kiipkaartide ja mobiilivõtmetega töötavad süsteemid. Akutoitel toimivate lahendustega saab kaitsta nii hooneid, kappe, väravad, lifte ja nii edfasi.
 
Ka vanematesse ja renoveeritavatesse ja ärihoonetesse on tarku läbipääsusüsteeme lihtne paigaldada. See aitab turvalisust tagada ning energiat kokku hoida. 
 
Lisaks võimaldavad nutikad süsteemid sul
 
  • liikumiste logisid ja ülevaateid hallata
  • tööajaarvestus teha
  • pahatahtlikke tegevusi ennetada
  • läbilääsusüsteemidesse distantsilt muudatusi teha
 
Millises seisus on sinu töökeskkond? 
 
Kas sellises, kus ideed vohavad ning äri õitseb? 
 
Või on sinu ärihoone küll peaaegu turvaline, ent ei arvetsa su ettevõtte spetsiifikat ja tekitab  seetõttu pidevaid probleeme? 
 
LukuExpert on Eesti esimene volitatud Abloy esindaja aastast 1995 ja meie aastatepikkune kogemus aitab meil pakkuda lahendusi, mis rahuldavad just sinu vajadused, ükskõik kui erilised need ka poleks. 
 
Võta ühendust meie hulgi- või projektimeeskonnaga ja muuda oma ärikeskkond kohaks, kus töö tegemine on mugav ja insipreeriv!

Kommentaarid

Nimi
E-post
Kommentaar

LukuExpert OÜ

Tartu mnt. 74, 10144 Tallinn Tel.: +372 641 0610 Registrikood: 10407435 KMKR: EE100054150 epood@lukuexpert.ee
*}
76_1_tk1.png 77_1_Sterling_Logo_Black__Yellow_2016.png 78_1_yale.jpg 79_1_tk_4_1.png 80_1_tk5.png 89_1_amig-logo.png 90_1_192d1a142b7856cdfb0313e6e233a7a8e614b2c2.png 91_1_Besam_Assa_Abloy-logo-AD19ADA843-seeklogo.com.png 92_1_ILOQ_1_logo.PNG 93_1_dorma-logo.png