Blogi | LukuExpert
17.11.2021

Lõpetame pissihäda käes vaevlevate inimeste piinad!

Autor: Riho Ever
Pissil käimine on inimõigus. Looduse kutse vastu ei saa ja kui põis täitub, tuleb see tühjaks lasta. Ja pole vahet, kas see hetk tabab sind seenemetsas või bussijaamas  loodusel on loll komme inimest igal juhul üllatada. 
 
Metsas on pigistavat põit lihtne kortsu lasta. Linnas paraku mitte. 
 
Esiteks ei sobi ju niisama heast peast keset tänavat pükse alla lasta. Teiseks on aga pissimine inimõigus vaid sinu ja meie meelest  WC-de omanikud peavad looduslikke tegevusi pahatihti sellisteks, mille eest tuleb raha maksta
 
Tegelikult tuleb avalike käimlate omanikke mõista. Klientidelt tasu küsides suudavad nad tagada puhta ning enam-vähem esteetilise WC. Sest olgem ausad  tasuta kempsud kipuvad olema sellised, kuhu vabatahtlikult ei sisenekski. Või nagu kirjutas üks eesti luuletaja: ma olen näind' nii mõndagi, mis nimetamist väärib, kord Moskvas leidsin peldiku, mis sita ära määrib.
 
Tasulise WC külastamine on aga Kolgata tee: sa leiad kempsu, ent kassiir, kes sulle pissipileti peab müüma, on lõunale läinud. Ja kui kassiiri asemel on mündiautomaat, siis võid kindel olla, et just sellel hetkel on su taskud tühjad. Kes siis tänapäeval sularaha  eriti münte  kaasas tassib!
 
Õnneks on olemas kolmas ja probleemideta tasulise WC külastamise võimalus! 
 
LukuEkspert on koostöös Nixoriga loonud kiire, turvalise ja tänapäevase kaardimakselahenduse. See koosneb Valina makseterminalist ja NixPayGo maksetarkvarast, mis on integreeritud Abloy elektrooniliste lukkudega. Kui haldad avalikku käimlat, millesse sisenemise eest klientidelt raha soovid küsida, pole sul muretsemiseks enam põhjust: pöördu meie poole ja ülejäänu on lihtne nagu metsapeatus. 
 
Valina kaardimakseterminali eeliseks on vandaali- ja ilmastikukindlus, mistõttu saab seda kasutada kohtades, mis ei vaja igapäevast järelevalvet. Meie lahendust on võimalik paigaldada iseseisvana või täienduseks juba olemasolevale mündilugejale. 
 
Maksetarkvara kohandamise abil on võimalik ühe kaardimakseterminali kaudu juhtida mitme luku tööd ja enam ei ole vaja igale uksele eraldi mündilugejat.  
 
LukuExperdi ja Nixori loodud lahenduse kasutusvaldkond ei piirdu ainult WC-ustega. Kliendi soovidele vastavaks kohandades saab seda kasutada näiteks teenindajata spordisaalide pääslates, riietusruumide uste avamiseks, uisuväljakutel ja mujalgi.  
 
On tagumine aeg avalikud sissepääsud moodsatele nõutele vastavaks kohaldada. Võta meiega ühendust, vaatame su olukorrale koos otsa ning lõpetame pissihäda käes vaevlevate klientide piinad! 

Kommentaarid

Nimi
E-post
Kommentaar

LukuExpert OÜ

Tartu mnt. 74, 10144 Tallinn Tel.: +372 641 0610 Registrikood: 10407435 KMKR: EE100054150 epood@lukuexpert.ee
*}
76_1_tk1.png 77_1_Sterling_Logo_Black__Yellow_2016.png 78_1_yale.jpg 79_1_tk_4_1.png 80_1_tk5.png 89_1_amig-logo.png 90_1_192d1a142b7856cdfb0313e6e233a7a8e614b2c2.png 91_1_Besam_Assa_Abloy-logo-AD19ADA843-seeklogo.com.png 92_1_ILOQ_1_logo.PNG 93_1_dorma-logo.png