Blogi | LukuExpert
01.10.2021

Kes vajab metallist võtit? Mitte keegi!

Autor: Riho Ever
Sa ikka tead, mis kuu praegu käsil on? Arvad, et oktoober? Arva edasi!
 
Me elame palju rikkamal ajal, kui Gregoriuse kalender arvata laseb. Praegu on Eestis (ja suures osas ülejäänud maailmast) viinakuu. Lisaks käib praegu ka lehelangemisekuu, porikuu, hingekuu, kooljakuu, simunakuu ja rehekuu. 
 
Mis aga kõige olulisem - käes on nutikuu! 
 
Mis pagana nutikuu? Inimesed muutuvad kolmekümneks päevaks nupukateks? Oh ei. Nutikuu tähendab seda, et Lukuexperdis pööratakse tavalisest rohkem tähelepanu nutilukkudele. 
 
Veel hiljuti olid telefonidel kettad, mida tuli helistamiseks sõrmega keerutada. Lisaks olid telefonid juhtmega seina küljes kinni ja tänavale või - hoidku issand! - bussi või trammi polnud neid võimalik kaasa võtta. 
 
Mis aga eriti uskumatu: muid telefone tollal polnudki! Ei mingeid moblasid ega smartfõune - tahtsid helistada, pidid kodus või telefoniputkas passima.
 
Ühel päeval kadusid kettaga telefonid aga ära. Tänapäeval kohtab neid äärmisel juhul veneaegsetes filmides või nostalgiapidudel. Nutitelefon on iseenesest mõistetav, ilma selleta ei suuda keegi elada. 
 
Seda kummalisem on asjaolu, et erinevalt telefonist on võtmed ikka veel suurel määral kettaga telefonide aegsed. Nad on metallist, lõhuvad püksitaskuid ning kipuvad ära kaduma. Tõsi: nendega on võimalik limonaadi- või õllepudelit avada, kuid võtmel on tegelikult hoopis teine funktsioon: ta peab avama uksi. 
 
Tegelikult on ka võtmed viimastel aastakümnetel tohutu arenguhüppe teinud ning sarnaselt nutitelefonile on sul võimalik nutilukk hankida, et seda siis nutivõtmega avada. Mis aga veelgi toredam: nutivõti pole mingi eraldi ese ega jubin - ta asub sinu telefoni sees! Pole võtit, pole probleemi! 
 
Nutilukk on palju turvalisem kui su praegune, mis on suure tõenäosusega Brežnevi ajal valmistatud (või vähemalt disainitud). Nutilukk  sobib ideaalselt koolilapsele, kellele võib tavalise avamine füüsiliselt raske olla. Või pereliikmele, kes hommikust õhtuni "kas keegi mu võtmeid on näinud?" küsib.
 
Nutilukk avaneb mobiiltelefoni, koodi või kiibiga. Ust saab avada lähedalt või kaugelt - isegi teisest maailma otsast. Sai võid anda oma koduuksele ajutise või jäädava ligipääsu. Sa võid alati kindel olla, et uks sai ilusti lukku. 
 
Lahe, kas pole? Vanast lukust ei taha sellise jutu peale enam midagi teada, eks? Nojust! Nüüd on vaja kiiremas korras nutilukk hankida! Õnneks oled sa täpselt õiges kohas! Sest…
 
oktoober on nutikuu ja see tähendab, et Lukuexperdis on nutilukkudel soodushinnad! Tule läbi ja küsi lisa või külasta meie e-poe spetsiaalset nutilukkude lehekülge
 
Ja justkui sellest ei piisaks, on meil sulle veel üks hea uudis: oleme asunud oma klientidele üht eriti revolutsioonilist läbipääsulahendust pakkuma! Kes julgeb, klikib lingile! Kes ei julge, loeb juba järgmisel korral pikemalt!

Kommentaarid

Nimi
E-post
Kommentaar

LukuExpert OÜ

Tartu mnt. 74, 10144 Tallinn Tel.: +372 641 0610 Registrikood: 10407435 KMKR: EE100054150 epood@lukuexpert.ee
*}
76_1_tk1.png 77_1_Sterling_Logo_Black__Yellow_2016.png 78_1_yale.jpg 79_1_tk_4_1.png 80_1_tk5.png 89_1_amig-logo.png 90_1_192d1a142b7856cdfb0313e6e233a7a8e614b2c2.png 91_1_Besam_Assa_Abloy-logo-AD19ADA843-seeklogo.com.png 92_1_ILOQ_1_logo.PNG 93_1_dorma-logo.png