E-pood | LukuExpert

GLUE SKANDINAAVIA ASSA 2000 VERSIOON (komplektis Wi-Fi moodul) HÕBEDANE

GLUE SKANDINAAVIA ASSA 2000 VERSIOON (komplektis Wi-Fi moodul) HÕBEDANE

GLUE SKANDINAAVIA ASSA 2000 VERSIOON (komplektis Wi-Fi moodul) HÕBEDANE
Laoseis: Tellimisel
Ühik: tk
411.00 €
Kuumakse 16.48 €
Hinnad sisaldavad 20% käibemaksu.
Kõigil e-poest ostetud toodetel on 14-päevane tagastamisõigus
Tasuta transport üle Eesti alates 60 EUR ostust!
Tootekood
GS2H
Tootegrupp

Toote kirjeldus

Glue lukk on üks uusimaid ja mugavamaid nutilukke Eesti turul! 


 

Uudne nutilukk kaotab vajaduse füüsilise võtme järgi ning teeb Sinu nutitelefonist virtuaalse võtme, millega saad ust nii avada kui sulgeda. Nutiluku puhul puudub vajadus olla ukse kõrval - ust saad avada kasvõi teisest maailma otsast! 

 

Luku paigaldamine on väga lihtne ning ei nõua eriteadmisi ega spetsiaalseid tööriistu. Lukk paigaldatakse ukse siseküljele olemasoleva luku väändenupu asemele. Peale paigaldust on nutilukk koheselt kasutusvalmis!

 

 

Glue nutiluku omadused


 

 • Glue nutiluku puhul ei pea vahetama kogu lukusüsteemi. Glue paigaldatakse ukse siseküljele ning asendab olemasoleva väändenupu või sisemise südamiku. Ukse välisküljel jääb luku välimus samaks.
 • Mehaaniliste võtmetega on ka edaspidi võimalik avada ust, tagades enda ligipääsu koju ka juhul, kui nutitelefoniga avada ei ole võimalik.
 • Saad avada oma ust olles ükskõik kui kaugel lukust
 • Omad ülevaadet kodus toimuvast - lukk edastab informatsiooni Sinu nutitelefoni reaalajas kogu aeg, kui uks avaneb või sulgub.
 • Ukseavamisõigust on võimalik jagada perele ja sõpradele paari klikiga
 • Glue ühendub nii Android kui ka iOS seadmega.
 • Glue nutiluku puhul on võimalik luua 3 erinevat kasutaja tüüpi lukule - omaniku, elaniku ning külalise tase. Igal tasemel on erinevad õigused ning see võimaldab ka soovi korral jagada oma koju ligipääsu teatud aegadel ka koristajal või sõbral.
 • Õiguste jagamise tüübid:
  Omanik - saab lukku alati avada ja sulgeda nii üle interneti kui Bluetoothiga, vaadata kõikide kasutajate logi ning teistele võtmeid jagada.
  Elanik - saab lukku alati avada ja sulgeda Bluetoothiga ning näha oma logi. Ei saa lukku kaugjuhtida ega võtmeid jagada.
  Külaline - saab avada ja sulgeda ukse Omaniku poolt määratud ajavahemikus. Ei saa lukku kaugjuhtida, võtmeid jagada ega vaadata logi. 

 

 

Sobivus olemasoleva luku korpusega


 

Glue lukk sobib Skandinaavia-tüüpi lukkudega, mis ei ole iselukustuvad. See Glue nutilukk ühildub ASSA2000 lukuga.

 

 

Komplekti kuulub


 

Komplekti kuulub Glue nutilukk ning Glue Wi-Fi moodul.

Paigalduseks on kaasas ka eestikeelne juhend. Kui aga tunned, et ise ei saa paigaldada, saame ka pakkuda abi paigaldusel!

 

 

Glue lukku on võimalik ühendada üksnes parooliga kaitstud internetivõrku.

Glue nutilukk võitis 2016. aastal CES targa kodu innovatsiooni auhinna.  

 

Vaata lähemalt ka Glue kodulehelt!

 

Lisainfo

Lugemisnurk

14.06.2022
Oleme nutilukkudest palju rääkinud ja neid palju pakkunud. Tagasiside on olnud üldjuhul positiivne ning nende kasutajate hulk suureneb jõudsalt, kuid on olnud kõhklusi ja kahtlusi nii turvalisuse kui töökindluse osas. Täna räägime nutilukkude võimalustest ja millise luku kasuks otsustada. Mis on nutilukk e targalt juhitav...
26.05.2022
Aeg on raha, aga raha mul ei ole,  aega on, kuid alati jääb väheks.    Need kunagised laulusõnad on täna asjakohasemad kui ajal, mil Propeller veel tegutses. Sest aeg on kapital, mida meil kõigil on enam - vähem sama palju ehk väga vähe. Edukatena väljuvad igapäevasest olelusvõitlusest need, kes seda kõige...

LukuExpert OÜ

Tartu mnt. 74, 10144 Tallinn Tel.: +372 641 0610 Registrikood: 10407435 KMKR: EE100054150 epood@lukuexpert.ee
*}
76_1_tk1.png 77_1_Sterling_Logo_Black__Yellow_2016.png 78_1_yale.jpg 79_1_tk_4_1.png 80_1_tk5.png 89_1_amig-logo.png 90_1_192d1a142b7856cdfb0313e6e233a7a8e614b2c2.png 91_1_Besam_Assa_Abloy-logo-AD19ADA843-seeklogo.com.png 92_1_ILOQ_1_logo.PNG 93_1_dorma-logo.png