GLUE SKANDINAAVIA NUTILUKK (komplektis Wi-Fi moodul) HÕBE | LukuExpert

GLUE SKANDINAAVIA NUTILUKK (komplektis Wi-Fi moodul) HÕBE

-24%
GLUE SKANDINAAVIA NUTILUKK (komplektis Wi-Fi moodul) HÕBE
Laoseis: 5 ja enam
Ühik: tk
Hind
273.00 € 208.00 €
Kogus:
Kuumakse
11.10 €
Kõigil e-poest ostetud toodetel on 14-päevane tagastamisõigus
Tasuta transport üle Eesti alates 60 EUR ostust!
Hinnad sisaldavad 20% käibemaksu.
Tootekood
GSH
Tootegrupp

Glue lukk on üks uusimaid ja mugavamaid nutilukke Eesti turul! 


 

Uudne nutilukk kaotab vajaduse füüsilise võtme järgi ning teeb Sinu nutitelefonist virtuaalse võtme, millega saad ust nii avada kui sulgeda. Nutiluku puhul puudub vajadus olla ukse kõrval - ust saad avada kasvõi teisest maailma otsast! 

 

Luku paigaldamine on väga lihtne ning ei nõua eriteadmisi ega spetsiaalseid tööriistu. Lukk paigaldatakse ukse siseküljele olemasoleva luku väändenupu asemele. Peale paigaldust on nutilukk koheselt kasutusvalmis!

 

 

Glue nutiluku omadused


 

 • Glue nutiluku puhul ei pea vahetama kogu lukusüsteemi. Glue paigaldatakse ukse siseküljele ning asendab olemasoleva väändenupu või sisemise südamiku. Ukse välisküljel jääb luku välimus samaks.
 • Mehaaniliste võtmetega on ka edaspidi võimalik avada ust, tagades enda ligipääsu koju ka juhul, kui nutitelefoniga avada ei ole võimalik.
 • Saad avada oma ust olles ükskõik kui kaugel lukust
 • Omad ülevaadet kodus toimuvast - lukk edastab informatsiooni Sinu nutitelefoni reaalajas kogu aeg, kui uks avaneb või sulgub.
 • Ukseavamisõigust on võimalik jagada perele ja sõpradele paari klikiga
 • Glue ühendub nii Android kui ka iOS seadmega.
 • Glue nutiluku puhul on võimalik luua 3 erinevat kasutaja tüüpi lukule - omaniku, elaniku ning külalise tase. Igal tasemel on erinevad õigused ning see võimaldab ka soovi korral jagada oma koju ligipääsu teatud aegadel ka koristajal või sõbral.
 • Õiguste jagamise tüübid:
  Omanik - saab lukku alati avada ja sulgeda nii üle interneti kui Bluetoothiga, vaadata kõikide kasutajate logi ning teistele võtmeid jagada.
  Elanik - saab lukku alati avada ja sulgeda Bluetoothiga ning näha oma logi. Ei saa lukku kaugjuhtida ega võtmeid jagada.
  Külaline - saab avada ja sulgeda ukse Omaniku poolt määratud ajavahemikus. Ei saa lukku kaugjuhtida, võtmeid jagada ega vaadata logi. 

 

 

Sobivus olemasoleva luku korpusega


 

Glue lukk sobib kõikide Skandinaavia-tüüpi lukkudega, mis ei ole iselukustuvad. Mõned enamlevinumad lukukorpuse tüübid, millega Glue nutilukk ühildub: ASSA 565, 8765, 9788, 566, 8788, 310, 410, 311, 411; Abloy LC200, LC2016.

 

Komplekti kuulub


 

Komplekti kuulub Glue nutilukk ning Glue Wi-Fi moodul.

Paigalduseks on kaasas ka eestikeelne juhend. Kui aga tunned, et ise ei saa paigaldada, saame ka pakkuda abi paigaldusel!

 

 

Glue lukku on võimalik ühendada üksnes parooliga kaitstud internetivõrku.

Glue nutilukk võitis 2016. aastal CES targa kodu innovatsiooni auhinna.  

 

Vaata lähemalt ka Glue kodulehelt!

Lisainfo

Failid

Glue paigaldusjuhend Glue lock instructions