Kampaania | LukuExpert

Kõik tulex kinni panna.

Oled õiges kohas! LukuExpertil on selleks kõik vajalik ja rohkemgi veel. Kõik mis seondub avamise, sulgemise ja turvamisega. Vali välja ja osta mugavalt e-poest või külasta meie kauplusi üle Eesti!

Yale Doorman ja HUB

Digitaalse nutiluku Yale Doormaniga muutub elu võtmevabaks! Ust saad avada nii nutitelefoni, koodi kui kaardiga. Võimalik paigaldada nii olemasolevale kui uuele uksele. Lukk toimib patareitoitel ja ei vaja eraldi kaablite vedamist!

EZVIZ kaamerad

EZVIZ kaamerad salvestavad 1080p resolutsioonis ning IR LED valguse abil näeb ka pimedas. Tänu sisseehitatud kõlarile ja mikrofonile, on võimalik ka kahepoolne suhtlus läbi nutitelefoni ja valvekaamera! Kaameraid leidub nii sise- kui välistingimustesse.

HIKVISION väravafono

Väravafono abil saad alati tunda end turvaliselt. Kunagi ei või teada, kes soovivad siseneda sinu valdustesse ning sel puhul on mugav suhelda võõrastega läbi väravafono kaamera ja mikrofoni. 

 

Mida kõike veel

Kui sul on ideid puudu, mida kõike saaks veel kinni panna, siis siit leiad kõikvõimalikke lisamõtteid.

Eramajad

Nutilukud

Nutilukuga on elu lihtsam! Ukse saab avada kodu lähedalt ja kaugelt – kiibi, koodi või nutitelefoniga.

Koduvalve

Targa kodu alarmsüsteem lubab valvestada ja valvet maha võtta ning jälgida kodus toimuvat läbi nutitelefoni igal ajal!

Seifid

Seifi ostmine koju või kontorisse on tark investeering! Seifis saad kergelt hoiustada:

  • Passid ja dokumendid
  • Andmekandjad (CD-d, mälupulgad, kõvakettad)
  • Tagavara (auto)võtmed
  • Sularaha
  • Ehted ja kallimad esemed

Valvekaamerad

Võimalus omada ülevaadet igal ajal, mis su kodus parasjagu toimub. EZVIZ valvekaameraid on lihtne paigaldada ning veel kergem kasutada! Puudub vajadus kallite ja suurte süsteemide loomiseks, vaja on ainult Wi-Fi ühendust ja vooluvõrku!

Kortermajad

Fonolukud

Fonosüsteemi abil on külaliste ja hoone kasutajate ligipääs hoonele lihtne ning mugav, võimaldades avamist nii distantsilt kui ukselt. Meie juures leiad nii audio- kui videofonosüsteeme.

Kaardilugejad ja koodlukud

Kaardilugeja on sobilik nii kortermajadele kui ka büroopindadele. Kaardiluku abil on hoone kasutajate ja külaliste ligipääs hoonele lihtne ning mugav, võimaldades avamist distantsvõtmega.

Elektriautode laadimine

Tark hoone koosneb nutikast läbipääsust, elektriliselt juhitud ventilatsioonist ja küttest ning lähiaastatel ka elektriautode laadimisvõimalustest. Oleme selles suunas liikumas ning peatselt oleme valmis ka pakkuma vastavaid lahendusi!

Bürood ja äripinnad

Läbipääsusüsteemid

Läbipääsusüsteemid on uste automaatikalahendused, mis võimaldavad hallata ja jälgida ligipääsude kasutust. Meie tootevalikus leiad fonolukud, koodlukud, kaardilugejad ja väravate distantsjuhtimisseadmed.

Uksesulgurid ja ukseautomaatika

Uksesulgurite ja ukseautomaatika jae- ja hulgimüük, paigaldus, hooldus ja remont. 

Valvekaamerad

Valvekaamera on hea võimalus omada ülevaadet, mis Sinu hallatavates ruumides toimub. Ideaalne lahendus näiteks

  • poes
  • hotellis
  • väikekontoris
  • tootmises
  • restoranis

 

EZVIZ valvekaamerate puhul puudub vajadus kallite ja suurte süsteemide loomiseks, vaja on ainult Wi-Fi ühendust ja vooluvõrku!

Võtmekapid

Traka21 on elektrooniline võtmete haldussüsteem, mis volitab, turvab ja jälgib kõiki teie võtmeid.

 

Võtmete kasutus on kergelt hallatav ning kasutusajalugu võimalik igal ajal kontrollida. Sobib väikestele ja keskmistele ettevõtetele, kellel on mitmeid võtmeid üldkasutuses ning vajaksid suuremat kontrolli võtmekasutuse üle.

Väravahingest aknariivini

Pakume kõike, mida on vaja ukse-, värava-, akna- või garaaži külge. Meie lahendused hõlmavad kõiki vajadusi, mis seonduvad avamise, sulgemise ja turvamisega.

 

Kui vaja, leiad meie juurest ka lükanduste lahendusi või hoopiski antiikse välimusega tooteid. Mida iganes hing ihkab, LukuExpertis saad alati abi!

 

 

Hinged ja riivid

 

Antiiktooted

 

Lingid

 

Tarvikud

 

Garaažiuste tooted

 

Lükanduste lahendused