Blogi | LukuExpert
29.04.2022

Ühenda oma ukselukk Airbnb-ga ja oledki uueks tursimilaineks valmis!

Autor: Riho Ever
Sinu ja korraliku lisatulu vahel seisab täna veel ainult üks asi
 
Mis asi? 
 
Kohe lähemalt. Esmalt luba selgitada, mis lisatulust me räägime.
 
Ajatundjad ennustavad enneolematut suve: piirangud on kadunud, inimestel on suur soov väljas käia ja teistega suhelda, ning reisimine saab sisse sellise hoo, mida pole ammu nähtud. Turistid ummistavad Eesti tänavaid ja see tähendab vaid üht  võimalust oma kogukonda ja seeläbi iseennast rikkamaks teha.
 
Kes ees, see rikas mees!
 
Kodumajutuste ehk nn Airbnb-buum on tulekul ja kes end selleks paremini ette valmistab, selle õuele saabub õnn kiiremini! 
 
Õnneks pole kinnisvara teenima panek liiga keeruline, tuleb elamine vaid kenasti sisustada, Airbnb-s ja Booking.com-is konto teha, korteri või maja kuulutus üles riputada ning saabuvaid turiste teenindama hakata. 
 
Mõningane lisatulu kindlasti. Mõnes paigas aga  näiteks Pärnus  tõeliselt tõhusa kasumi teenimise võimalus. Pole ühtki põhjust sellelt rongilt maha jääda ning kes jääb, saab hiljem vaid iseennast süüdistada. Eriti siis, kui kuuleb, kuidas naabrimees paari kuuga aastatulu teenis.
 
Mis sind takistab? 
 
Ometi painab kodumajutajaid kriitiline küsimus: kuidas ma inimesed oma Airbnb korterisse sisse lasen, ilma et peaksin ise kohale minema? 
 
Vastus asub meie ehk LukuExperdi juures ja selle nimi on Yale Doorman. Ehk ukselukk, mis on Airbnb jaoks nagu loodud!
 
Ühenda lukk oma Airbnb-kontoga ning edasine näeb välja nii:
 
  1. Su külaline saab Airbnb-lt sõnumi, mis sisaldab juhiseid Yale Accessi rakenduse allalaadimiseks, konto loomiseks ja selle ühendamiseks oma Airbnb kontoga.
 
  1. Seejärel saab külaline rakenduses oma eelseisvat broneeringut vaadata.
 
  1. Su külaline saab majutusperioodi jooksul kasutada rakendust ukse avamiseks ja lukustamiseks.
 
  1. Broneeringu lõppedes tühistatakse külalise juurdepääs automaatselt.
 
Nõudlik kodumajutaja lepib ainult parima ja mugavaima lahendusega
 
Yale’i lukkude kasutamine on lihtne ja oluliselt võimalusterohkem, kui jõuame praegu kirjeldada. Seda enam, et korterite üürileandjate vajadused on väga erinevad. Oluline on teada, et Yale Doorman suudab rahuldada ka kõige nõudlikuma tarbija vajadused.
 
Lisaks Yale’i maailmakuulsatele lukkudele soovitab LukuExpert kodumajutajatele Glue lukke, mis on mõnevõrra soodsamad, kuid täidavad neile pandud ülesandeid hiilgavalt. 
 
Enam pole ühtki põhjust turistide rahast keelduda
 
Millise luku kasuks sa ka ei otsusta, ühes võid olla kindel: nüüd ei seisa sinu ja saabuva turistide voo vahel enam ühtki takistust. Airbnb korterite haldamine on vastavate lukkude olemasolu korral imelihtne ja sa teenid lisatulu isegi magades. Oleme sulle sel teel sõbraks ja nõuandjaks. 
 
Võta LukuExperdiga kohe ühendust, hindame olukorra üle ja soovitame parimat mõeldavat lahendust! 
 

Kommentaarid

Nimi
E-post
Kommentaar

LukuExpert OÜ

Tartu mnt. 74, 10144 Tallinn Tel.: +372 641 0610 Registrikood: 10407435 KMKR: EE100054150 epood@lukuexpert.ee
*}
76_1_tk1.png 77_1_Sterling_Logo_Black__Yellow_2016.png 78_1_yale.jpg 79_1_tk_4_1.png 80_1_tk5.png 89_1_amig-logo.png 90_1_192d1a142b7856cdfb0313e6e233a7a8e614b2c2.png 91_1_Besam_Assa_Abloy-logo-AD19ADA843-seeklogo.com.png 92_1_ILOQ_1_logo.PNG 93_1_dorma-logo.png